Centrum Medyczne Glob39

Badania prenatalne

Nasza przychodnia oferuje badania prenatalne i USG prenatalne u kobiet w ciąży.

Wykonacie Państwo badanie prenatalne:

  • USG prenatalne I trymestru ciąży (wraz z testem PAPP-A)

  • Badanie prenatalne I trymestru w ciąży bliźniaczej (wraz z testem PAPP-A)

  • USG prenatalne II trymestru ciąży połówkowe

  • Badanie prenatalne II trymestru w ciąży bliźniaczej

  • USG prenatalne III trymestru ciąży

  • Badanie prenatalne III trymestru w ciąży bliźniaczej

  • USG 3/4 D

Do wykonania badań prenatalnych wykorzystujemy aparat Voluson S8 firmy GE – lidera technologii badań ultrasonograficznych w ciąży. Jest to urządzenie, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań umożliwia uzyskanie realistycznych, precyzyjnych obrazów, co ułatwia ocenę płodu i jego dobrostanu.

Badanie prenatalne jest podstawowym narzędziem diagnostycznym w przebiegu ciąży.  Ich celem jest wczesne wykrycie wad rozwojowych i genetycznych oraz kontrola stanu płodu. W przypadku niektórych nieprawidłowości możliwe jest zaplanowanie leczenia zaraz po porodzie lub jeszcze w trakcie ciąży.

Badanie prenatalne wykonywane jest przez doświadczonego i cieszącego się zaufaniem wśród pacjentek ginekologa Dorotę Szpiech.

Specjaliści

Lek. Beata Rajewska
Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Od 2019 r. do chwili obecnej asystent w Klinice Rozrodczości w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UMP w Poznaniu, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z położnictwa i ginekologii. Pełni dyżury w szpitalnej...

Dowiedz się więcej
LEK. DOROTA SZPIECH
GINEKOLOG-POŁOŻNIK

Pani Doktor przyjmuje osoby od 14 roku życia (wraz z opiekunem prawnym). Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję w Klinice Położnictwa...

Dowiedz się więcej

Zarezerwuj spotkanie

Zadzwoń 723 900 200