Centrum Medyczne Glob39

Badania prenatalne

Nasza przychodnia oferuje badania prenatalne i USG prenatalne u kobiet w ciąży.

Wykonacie Państwo badanie prenatalne:

  • USG prenatalne I trymestru ciąży (wraz z testem PAPP-A)

  • USG prenatalne II trymestru ciąży połówkowe

  • USG prenatalne III trymestru ciąży

  • USG 3/4 D

Do wykonania badań prenatalnych wykorzystujemy aparat Voluson S8 firmy GE – lidera technologii badań ultrasonograficznych w ciąży. Jest to urządzenie, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań umożliwia uzyskanie realistycznych, precyzyjnych obrazów, co ułatwia ocenę płodu i jego dobrostanu.

Badanie prenatalne jest podstawowym narzędziem diagnostycznym w przebiegu ciąży.  Ich celem jest wczesne wykrycie wad rozwojowych i genetycznych oraz kontrola stanu płodu. W przypadku niektórych nieprawidłowości możliwe jest zaplanowanie leczenia zaraz po porodzie lub jeszcze w trakcie ciąży.

Badanie prenatalne wykonywane jest przez doświadczonego i cieszącego się zaufaniem wśród pacjentek ginekologa Dorotę Szpiech.

Specjaliści

Lek. Beata Rajewska
Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Od listopada 2019 młodszy asystent w Klinice Rozrodczości w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UMP w Poznaniu, pełni dyżury w szpitalnej Izbie Przyjęć i na Sali Porodowej. Lekarz w trakcie specjalizacji. 

Dowiedz się więcej
LEK. DOROTA SZPIECH
GINEKOLOG-POŁOŻNIK

Pani Doktor przyjmuje osoby od 14 roku życia (wraz z opiekunem prawnym). Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję w Klinice Położnictwa...

Dowiedz się więcej

Zarezerwuj spotkanie

Zadzwoń 61 634 21 80