Centrum Medyczne Glob39

Sprawdź nasze

Nefrologia

Nefrolog jest potocznie nazywany „lekarzem od nerek”. To specjalista, który leczy dolegliwości nerek i układu moczowego. Jedną z dolegliwości, którymi zajmuje się nefrolog jest kamica nerkowa.

Dowiedz się więcej
GABINET FIZJOTERAPII

Celem fizjoterapii jest poprawa sprawności ruchowej i siły organizmu, złagodzenie bólu i przywrócenie sprawności fizycznej. Umożliwia to wznowienie codziennych czynności, w tym pracy, szkoły, zajęć rekreacyjnych i opieki osobistej.

Dowiedz się więcej
USG płuc dzieci

USG płuc jest w pełni bezbolesne dla dziecka. USG płuc dziecięce jest szczególnie ważne w przypadku podejrzenia zapalenia płuc, które objawia się bólem w klatce piersiowej, zmianami w plwocinie, dreszczami i zaburzeniami oddychania.

Dowiedz się więcej
Pediatria

Lekarz pediatra jest specjalistą w zakresie chorób wieku dziecięcego. Pediatra diagnozuje i leczy dzieci w wieku od 2. miesiąca życia do 18. roku życia.

Dowiedz się więcej
USG PIERSI

USG piersi czyli badanie ultrasonograficzne piersi to jeden z najważniejszych elementów profilaktyki raka piersi. Wykrycie nowotworu w początkowym stadium rozwoju daje szanse na całkowite wyleczenie, dlatego tak ważna jest profilaktyka.

Dowiedz się więcej
BADANIA PRENATALNE

Do wykonania badań prenatalnych wykorzystujemy aparat Voluson S8 firmy GE – lidera technologii badań ultrasonograficznych w ciąży. Jest to urządzenie, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań umożliwia uzyskanie realistycznych, precyzyjnych obrazów, co ułatwia ocenę płodu i jego dobrostanu.

Dowiedz się więcej
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO

Przyjmujemy osoby od 14 roku życia wraz opiekunem prawnym.
Nasza przychodnia wyposażona jest nowej generacji sprzęt diagnostyczny , dzięki czemu na miejscu będziemy mogli wykonać wszystkie potrzebne badania, w tym badania USG, USG 2D i 3D badania prenatalne oraz badania cytologiczne.

Dowiedz się więcej
UROLOGIA

Przyjmujemy osoby dorosłe.
Podczas wizyty lekarz wykonuje badanie palpacyjne, badaniem per rectum oraz USG układu moczowo-płciowego.

Dowiedz się więcej
REUMATOLOGIA

Przyjmujemy osoby od 12 roku życia.
W trakcie wizyty lekarz wykonuje badanie ultrasonograficzne (USG) lub kapilaroskopie.

Dowiedz się więcej
DIABETOLGIA

Przyjmujemy osoby dorosłe. Diabetolog to lekarz zajmujący się leczeniem groźnej i przewlekłej choroby, jaką jest cukrzyca. Diabetolog zajmuje się pacjentem na wszystkich etapach terapii, od postawienia diagnozy, przez badania kontrolne, aż po leczenie powikłań, które w przypadku cukrzycy są bardzo poważne i groźne.

Dowiedz się więcej

Zarezerwuj spotkanie

Zadzwoń 723 900 200