Centrum Medyczne Glob39

Sprawdź nasze

BADANIE KTG

KTG w ciąży, czyli badanie kardiotokograficzne służy ocenie czynności serca płodu, aktywności ruchowej płodu i aktywności skurczowej macicy. KTG w ciąży jest badaniem bezinwazyjnym o dużym znaczeniu diagnostycznym

Dowiedz się więcej
USG PIERSI

USG piersi czyli badanie ultrasonograficzne piersi to jeden z najważniejszych elementów profilaktyki raka piersi. Wykrycie nowotworu w początkowym stadium rozwoju daje szanse na całkowite wyleczenie, dlatego tak ważna jest profilaktyka.

Dowiedz się więcej
BADANIA PRENATALNE

Do wykonania badań prenatalnych wykorzystujemy aparat Voluson S8 firmy GE – lidera technologii badań ultrasonograficznych w ciąży. Jest to urządzenie, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań umożliwia uzyskanie realistycznych, precyzyjnych obrazów, co ułatwia ocenę płodu i jego dobrostanu.

Dowiedz się więcej
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO

Przyjmujemy osoby od 14 roku życia wraz opiekunem prawnym.
Nasza przychodnia wyposażona jest nowej generacji sprzęt diagnostyczny , dzięki czemu na miejscu będziemy mogli wykonać wszystkie potrzebne badania, w tym badania USG, USG 2D i 3D badania prenatalne oraz badania cytologiczne.

Dowiedz się więcej
UROLOGIA

Przyjmujemy osoby dorosłe.
Podczas wizyty lekarz wykonuje badanie palpacyjne, badaniem per rectum oraz USG układu moczowo-płciowego.

Dowiedz się więcej
REUMATOLOGIA

Przyjmujemy osoby od 12 roku życia.
W trakcie wizyty lekarz wykonuje badanie ultrasonograficzne (USG) lub kapilaroskopie.

Dowiedz się więcej
DIABETOLGIA

Przyjmujemy osoby dorosłe. Diabetolog to lekarz zajmujący się leczeniem groźnej i przewlekłej choroby, jaką jest cukrzyca. Diabetolog zajmuje się pacjentem na wszystkich etapach terapii, od postawienia diagnozy, przez badania kontrolne, aż po leczenie powikłań, które w przypadku cukrzycy są bardzo poważne i groźne.

Dowiedz się więcej
HEMATOLOGIA

Przyjmujemy osoby dorosłe.
Hematologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się całym układem krwiotwórczym i schorzeniami związanymi z krwią.

Dowiedz się więcej
USG ŚLINIANEK/ WĘZŁÓW CHŁONNYCH

Badanie wykonujemy tylko osobom dorosłym.
USG ślinianek jest to dokładna, bezpieczna, bezbolesna oraz nieinwazyjna metoda, która pozwala na zobrazowanie stanu tych gruczołów.
USG węzłów chłonnych wykonuje się je przy podejrzeniu nieprawidłowości w wielkości oraz strukturze miąższu węzłów, co pozwala ustalić rozpoznanie i wdrożyć leczenie.

Dowiedz się więcej
USG BRZUCHA

Badanie wykonujemy tylko osobom dorosłym.
USG brzucha pozwala na ocenę stanu narządów zlokalizowanych w jamie brzusznej, w tym ich wielkość i budowę, jak również umożliwia szybkie wykrycie nieprawidłowości w ich strukturze (guzów i torbieli).

Dowiedz się więcej

Zarezerwuj spotkanie

Zadzwoń 723 900 200