Centrum Medyczne Glob39

Psychologia oraz pomoc seksuologiczna

Psychologia (od strg. ψυχή Psyche = dusza, i λόγος logos = słowo, myśl, rozumowanie) – nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem. Psychologia jako nauka dotyczy ludzi, ale mówi się również o psychologii zwierząt (czyli zoopsychologii), chociaż zachowaniem się zwierząt zajmuje się także dziedzina biologii – etologia.

KONSULTACJE SEKSUOLOGICZNE:

  • Konsultacje seksuologiczne przebiegają na różnym poziomie,  w zależności od rodzaju i zaawansowania problemów. Może to być jednorazowa konsultacja, podczas której klient zdobywa wiedzę na temat potrzebnych mu/jej informacji lub proces oparty na szerszej współpracy.
    Osoby decydujące się na spotkania mają szansę poprawić swoje relacje z partnerem, wyzbyć się lęków oraz niepożądanych objawów. Uczestniczą także w rozmowach
    edukacyjnych, poszerzających i wzbogacających ich wiedzę na temat seksualności i płciowości człowieka. Jest to forma pomocy dla osób, które przeżywają trudności natury seksualnej. Dotyczy  głównie problemów z kategorii dysfunkcji seksualnych. W ramach konsultacji dokonuje się rozpoznania problemu oraz wskazania najlepszej formy pomocy( psychoterapia, terapia par, terapia seksuologiczna, terapia medyczna) Konsultację prowadzi psycholog, który ukończył studia podyplomowe z seksuologii.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE:

Konsultacja psychologiczna stanowi wsparcie dla osób, które mają wątpliwości co do rodzaju pomocy, jakiej mogą potrzebować. Podczas spotkania z psychologiem, będziesz miał okazję przedstawić swoje potrzeby, problemy oraz obawy, a specjalista pomoże Ci określić, czy wymagasz dalszych konsultacji i jaki rodzaj wsparcia będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Często pierwsza wizyta jest wystarczająca do rozwiązania zgłaszanych kwestii, jednak niekiedy konieczna jest kontynuacja w postaci psychoterapii.

 

Rejestracja pod numerem tel: 513 081 010. Gabinet prowadzi „Aura Joanna Jędrzejczak-Prętka”

Specjaliści

Mgr Joanna Jędrzejczak – Prętka
PSYCHOLOG/SEKSUOLOG

Rejestracja pod numerem tel: 513 081 010. Konsultacje psychologiczne oraz seksuologiczne.

Dowiedz się więcej

Zarezerwuj spotkanie

Zadzwoń 723 900 200